Зволоження – це найбільш затребуваний вид догляду за шкірою, чому?

1. це найнеобхідніша терапія для нашої шкіри, так як від рівня гідратації залежить загальний стан шкіри: колір обличчя, пружність, наявність дрібних зморшок, чутливість, захищеність. Точно так само як і весь організм, наша шкіра просто не здатна повноцінно функціонувати без вологи!

2. зволоження шкіри не має вікових рамок: підтримувати гідрабаланс шкіри необхідно в абсолютно будь-якому віці

3. ми потребуємо зволоження шкіри цілий рік: під час спеки ми втрачаємо багато вологи і її необхідно заповнювати, а взимку зневоднена шкіра стає чутливою і незахищеною. Приділимо особливу увагу вологою зимою, яке дуже бояться багато жінок, вважаючи, що взимку ні в якому разі не можна зволожувати шкіру, щоб вона не замерзла! Від чого ж вона повинна замерзнути? Ви ж не поливаєте її водою і не виходьте після цього на мороз? Крем ніяк не може наповнити шкіру вологою сам по собі, він здатний тільки залучити внутрішні запаси води в глибоких шарах шкіри і сприяти їх збереженню. Ви взимку воду п’єте? Ось і шкіру зволожувати потрібно! Так що, милі жінки, приділяйте зволоженню шкіри особливу увагу! Повірте, це абсолютно безпечно, а, головне, необхідно!

HYDRA REPULP (ГИДРА РИПАЛП)

ПРИЧИНИ

√ зовнішні фактори: УФ промені, температурні коливання, навколишнє середовище

√ внутрішні чинники: недостатнє вживання рідини, стан здоров’я та вікові зміни

СИМПТОМИ

• Нездоровий вигляд шкіри: тьмяний колір, шорстка поверхня
• Дискомфортні відчуття на шкірі: підвищена чутливість, місцеві лущення і роздратування
• Нерівномірне поверхню шкіри

 

При збезводненої шкірі ви не тільки відчуваєте дискомфорт, але і позбавлені захисту, особливо в холодний сезон. Тому взимку особливо важливо мати добре зволожену, вимішана шкіру!

РАДИ ЕКСПЕРТІВ ЛАБОРАТОРИИ NUTRIDERMOLOGIE ®

Рецепти Краси від Професіоналів: Почніть день з зволоження! Виспівувати склянку води кімнатної температури відразу після пробудження – прекрасна звичка, яка допомагає м’якою гідратації вашого тіла і виведенню токсинів, що скупчилися в кишечнику за ніч. Не відмовляйтеся від води під час їжі! Наш Рада Краси – це пити воду під час прийому їжі, адже стакан води надає сприятливу допомогу при травленні. Пийте більше між прийомами їжі, адже частина води, яка надходила з продуктів харчування під час їжі, тепер відсутній. Маленькі секрети для захисту від зневоднення! Зволожувач повітря – ваш друг і в жаркий період часу, і, коли кондиціонери сушать вашу шкіру. Завжди пам’ятайте про таке незамінний продукт для вас і вашої родини як Гіалуронік Крем-маска інтенсивно зволожує. Зволоження – чудова практика для збереження молодості вашої шкіри.