ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВИ З НАМИ!

Ми дуже цінуємо те, що ви з нами, тому хочемо заохотити це системою накопичувальних знижок:
3
%  накопичувальна покупка на суму від 3 000 грн
5%  накопичувальна покупка на суму від 5 000 грн
10%  накопичувальна покупка на суму від 10 000 грн

Оформлюйте ваше замовлення і чекайте дзвінок від нашого менеджера, який повідомить суму ваших замовлень на нашому сайті та допоможе оформити відповідну знижку!
Дані знижки не підсумовуються зі знижкою до дня народження, але не виключають подарунок з покупкою по акції.

Ми вдячні ВАМ ЗА ВІДГУК!

Ваші відгуки дуже важливі для нас! Вони допомагають зробити вибір іншим покупцям і дають нам можливість розібратися в проблемах, якщо вам не сподобався товар (але в цьому випадку краще дзвонити нам або писати в он-лайн консультанта, щоб забезпечити діалог). А ще ваші відгуки дуже надихають нас працювати ще краще!

Під кожним товаром на нашому сайті є місце, де ви можете залишити свій відгук про нього! І, якщо ви залишите свій відгук, вказавши електронну адресу (його ніхто не бачить, крім нас і ми зможемо відстежити ваш відгук по ньому) ви отримуєте додаткову знижку 5% (вона вважається самостійно або додається до основної клієнтської знижку, але не до знижки до дню народження або акційними товарами) на наступну покупку на сайті. 1 відгук – 1 товар з 5%

* Просто вкажіть в коментарях до замовлення, що хочете отримати 5% за відгук, залишений на такий-то товар

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дорогі наші постійні покупці!

У нас є величезне бажання привітати вас з днем народження і подарувати 25% на покупку в період +/- тиждень від дати вашого народження.

** * Ця лояльність тільки для покупців сайту, які зробили покупки протягом періоду між днями народження на суму не менше 2000 грн

** під час замовлення повідомляйте в коментарях про свій день народження та надсилайте на адресу копію sale@ellabache.com.ua документа, що підтверджує дату. Посилка відправляється виключно на ім’я іменинника, вказане в надісланому документі.

МОЖЛИВІСТЬ СПРОБУВАТИ НОВИЙ ПРОДУКТ

Ми зацікавлені в тому, щоб перш, ніж купити повноцінний обсяг товару, ви б його спробували, отримавши пробник. Як це можна зробити?
1. Перш за все, з кожною своєю покупкою ви отримуєте 3 безкоштовних пробника
(1 зразок при покупці до 600 грн)
2. Ви можете купити міні-обсяги деяких продуктів і отримати з покупкою додаткові пробники
3. Ви можете купити пробники по умовної ціною: – ціна пробника не прив’язана до товару, вибирайте ті, які вам потрібні:
2 зразки – 200 грн,
4 зразки – 250 грн
– ви платите за доставку кур’єром або Новою Поштою, згідно з умовами нашої доставки – 100% передоплата в разі покупки пробників
* Ми не даємо / продаємо одні і ті ж пробники одним і тим же людям
* Пробники тобто не на всі продукти, але на більшість: просто впишіть артикул або назву крему, який хочете спробувати в поле коментарів. Або, краще, дочекайтеся дзвінка менеджера і вона вам порекомендує пробники, відповідно до ваших потреб! * Пробники виписуються з метою ознайомлення вас з новими продуктами, а не для того, щоб ви ними повноцінно користувалися, тому ви не можете отримати / купити однакові зразки.

Пам’ятайте, що 3 мл пробника не здатні показати в повній мірі дію крему, але ви зможете оцінити аромат продукту, його текстуру і вашу індивідуальну переносимість компонентів продукту.