КЛЮЧОВІ СКЛАДОВІ ELLA BACHÉ
ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ

ІСТОРІЯ. ELLA BACHÉ — це ім’я: піонер і жінка-творець, чиї цінності та ідеї досі надихають косметологів усього світу!

NUTRIDERMOLOGIE® — унікальна наука, в основі якої лежить концепція IN-TEX Beauty (внутрішня-зовнішня краса): Унікальний підхід INT-EX використовує передові інгредієнти, на основі продуктів харчування, і глибокі знання про потреби шкіри.

ВЛАСНА ЛАБОРАТОРІЯ БРЕНДА, якою керують фармацевти для розроблення та створення інноваційних та ефективних продуктів догляду за шкірою. Розташована на Французькій Рив’єрі, вона об’єднує знання в галузі харчування й естетики.

ФІЛОСОФІЯ КРАСИ. Красива здорова шкіра для Ella Baché — це переконаність у тому, що кожна жінка має здатність покращувати свою красу. Знання про те, як бути уважною до себе, чути себе, піклується про себе кожен день у глобальному сенсі (стиль життя, дієта, спорт…)

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ, АЛЕ НЕ БУДЬ-ЯКОЮ ЦІНОЮ. Активні інгредієнти, отримані завдяки інноваційним біотехнологіям в оптимальній концентрації. Строгий контроль якості, який виключає використання деяких шкідливих, але широко використовуваних у косметиці речовин, що призводять до високого результату. Ella Baché віддає безумовну перевагу натуральним, природним інгредієнтів, синтезуючи найактивніші й корисні складники. 

ПОВАГА ТА ДОВЕДЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Продукти Ella Baché створюються відповідно до принципу «поваги шкіри», виключаючи алергени й забруднюючі речовини. Продукти піддаються клінічним випробуванням, дерматологічним та споживчим тестам для гарантії максимального результату.

НИЖЧЕ НАВОДИМО КОПІЇ СЕРТИФІКАТІВ ЯКОСТІ БРЕНДА (наведіть курсор і збільшіть документи для зручності читання)