ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Доставка

Доставлення товару здійснюється службою доставки «Нова Пошта».

Кур’єрська доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО по Києву по центральних районах Києва і поблизу від метро(понеділок-п’ятниця переважно з 14.00 до 18.00): сьогодні замовили – завтра отримали! (за винятком замовлень до 1500 грн вартість доставки 100 грн).

Замовлення, які були розміщені на сайті, будуть передані у службу доставки протягом 1-2 робочих днів.

Оплата

Оплатити обраний вами товар ви можете одним із трьох способів:

  • Оплата платіжною карткою онлайн

Оплата здійснюється через надійну платіжну систему. Комісія за оплату замовлення відсутня. У разі скасування замовлення менеджер зробить повернення грошових коштів вам на карту протягом 3 банківських днів. Якщо ви впевнені в замовленні та позначили відповідне поле,  покупка товару відбувається без контакту з менеджером.

  • Оплата на розрахунковий рахунок

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться менеджер і зручним для вас способом надішле рахунок на оплату. Після отримання грошових коштів за рахунком ваше замовлення буде відправлене вам згідно із зазначеними реквізитами.

Увага! Можлива комісія з боку вашого банку. У разі скасування замовлення, менеджер зробить повернення грошових коштів протягом 30 днів.

  • Послуга «Оплата при отриманні (накладений платіж)» від Нової Пошти (100 грн – обов’язкова передплата)

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться менеджер для підтвердження замовлення й уточнення деталей.

Увага! Комісія за послугу – 20 грн + 2% від суми замовлення.

У разі скасування замовлення або відмови забрати його у відділенні Нової Пошти, ви потрапляєте в список ненадійних клієнтів і не зможете більше скористатися даною послугою на нашому сайті.

Увага! Замовлення до 600 грн відправляємо по повній передоплаті на рахунок.

3. Умови повернення:

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів №172 від 19 березня 1984 року (за чинною редакцією), лікарські препарати й засоби, предмети сангігієни, парфумерно-косметичні вироби поверненню й обміну не підлягають.

Ми лояльні до своїх покупців, тому випадки повернення будуть розглядатися в індивідуальному порядку, за умови, що пакування не розкрите й не пошкоджене.