Як уникнути періодичних висипань на шкірі?

На жаль, не залежно від сезону і віку, багатьох з нас турбують періодичні запалення на обличчі … У випадку комбінованої і жирної шкіри їх практично не вдається уникнути … Ми віддаємо собі звіт в тому, що провокатором цих запалений є внутрішні процеси організму, але є абсолютно надійні і прості заходи, які допоможуть значно запобігти появі небажаних «гостей» на нашому обличчі! Просто жирна і комбінована шкіра потребує особливого догляду з акцентом на регулювання виділення себума і ретельне очищення!

Візьміть собі на озброєння певні правила і Ви швидко побачите результат!

1. ЩОДЕННЕ ОЧИЩЕННЯ
Не давайте бруду жодного шансу залишитися на поверхні вашої шкіри і засмітити пори! Очищайте шкіру ввечері від макіяжу і забруднень, а вранці від шкірних виділень, що накопичився за ніч! Але не перестарайтеся з висушуванням шкіри – пам’ятайте, вона відповість вам подвійною порцією рятівного, як здасться організму, себума!

2. ГЛУБОКОЕ ОЧИЩЕННЯ
У разі даного типу шкіри сальні залози працюють активніше, а значить, пори розширюються і забиваються сильніше. Якщо Вам не потрібні наслідки забитих пір (комедони, запалення), очищайте їх, використовуючи ексфоліант 1-2 рази в тиждень! Можливо, Ви відразу не помітите результат, але, повірте, вже через кілька тижнів Ваше обличчя стане значно чистішим!

3. ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД
В якості щоденного догляду використовуйте спеціальний крем для комбінованої – жирної шкіри.

4. ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД
Після використання екфоліанта нанесіть маску на глиняній основі – вона доповнить процес очищення і стягне пори – при регулярному використанні маски ваші пори будуть звужені, а поверхня шкіри, гарантовано, більш матовою і чистою. Також, у разі занадто «нав’язливих» запалень, користуйтеся інтенсивними «лікувальними» засобами (сироватки, специфічні креми, лосьйони, …), які є свого роду ліками для даного «захворювання». Розглядайте це, як інтенсивний курс терапії на певний час!

5. ЗАСОБИ SOS
У Вас під рукою повинні бути так звані «коректори запалень» – засоби, що застосовуються точково з лікуючим, можливо і тонуючим ефектом.

6. ЗДОРОВ’Я І ДІЄТА
Все що відбувається з нашим організмом, відразу знаходить відображення на нашій шкірі, тому стежте за своїм здоров’ям! Прищі на шкірі можуть бути наслідком гормональних порушень, гінекологічних проблем, проблем, пов’язаних з шлунково-кишковим трактом, … Їжте легку, нежирну їжу, а також більше свіжих овочів і фруктів, які є відмінними детоксикантом і допоможуть позбутися від застійних явищ!

DETOX AROMATIQUE (ДЕТОКС АРОМАТІК)

Рішення для комбінованої і жирної шкіри

• Комбінована шкіра схильна до блиску в Т-зоні. Цей блиск з’являється через надмірне виділення себума з сальних залоз.
• себум є найважливішим елементом для шкірного рівноваги. Він утворює липидную плівку, яка захищає шкіру від висихання і зменшує ризик проникнення дратівливих чинників.
• себум є природною прозорою рідиною, але в надлишку, він окислюється і стає жовтуватим і більш щільним, що призводить до розмноження бактерій і проблем «порочне коло»

СИМПТОМИ

• Надмірне виділення себума і поява блиску. Пори розширені.
• Нерівний колір обличчя
• Ущільнення рогового шару, поява вугрів.
• Поява запалень і прищів

ПРИЧИНИ

– екзогенні фактори: стимуляція себогенеза, переважно за рахунок різкого знежирення рогового шару спиртами, лугами; неправильне харчування, порушення РН балансу, у багатьох випадках є провокатором загального порушення роботи сальних залоз

– ендогенні фактори: гормональна регуляція

– порушення співвідношення рівня чоловічих і жіночих статевих гормонів, а саме підвищенням рівня андрогенів і, перш за все, тестостерону; порушення структури сальних залоз: звуження вихідного отвору вивідної протоки. Збій нормального функціонування сальних залоз може викликати ускладнення у вигляді активації сапрофітної і умовно патогенної флори (акне, викликане анаеробної грамположительной бактерією, епідермальний стафілокок та ін.), Що, в свою чергу, призведе до утворення вугрів.

– сучасні посилюючі фактори: скажений темп життя, стреси, забруднення навколишнього середовища, токсичні харчові добавки, гормональні контрацептиви … – агресивні фактори, що ведуть до накопичення токсинів всередині організму і на поверхні шкіри.

ДЕРМАТОЛОГ = ЛІКУВАННЯ ПАТОЛОГІЇ ПРЕПАРАТАМИСАЛОН КРАСИ = КОМФОРТ І КОРЕКЦІЯ
Види акне: вугрові, світле, моделируемое – паралельно призначається і Детокс ароматика. Види акне: важке вузлове, кістозне.Необхідність удосконалення: очищуючий ефект, анти блиск, гладка текстура шкіри, невидимі пори, свіжий колір обличчя, стійкий макіяж. Необхідність в інтенсивної корекції: очищуючий ефект, анти блиск, гладка шкіра, звуження пор, лікування запалень і точкових недоліків