Як вибрати відповідний крем?

 

Перш, ніж купити крем необхідно попередньо обов’язково з’ясувати свій тип шкіри, а також точно визначити, які проблеми повинен вирішувати крем.

Тип шкіри варто визначити разом з косметологом перед придбанням крему, тому що є деякі нюанси, на які самостійно можна не звернути уваги: наприклад, шкіра може бути не просто суха, а з ознаками зневоднення, що не жирна, а комбінована … Можливо, ваша шкіра має підвищену чутливість або схильність до куперозу і тоді деякі продукти не можна використовувати взагалі.

Питання, які проблеми має вирішити крем, також варто обговорити. Для якого віку підбирається продукт? Чи достатньо вплив одного крему або необхідно посилити вплив, доповнивши крем сироваткою? Чи можна використовувати даний крем в комплексі з продуктами, які ви використовуєте зараз?

Як загальна рекомендація, можу сказати, що найкраще підбирати повний комплекс догляду від однієї марки. Тоді ймовірність того, що компоненти різних продуктів приведуть до небажаної реакції, буде мінімальна.

Основні етапи догляду за шкірою:

1. Ви знаєте першочергову потребу Вашої шкіри? Велика помилка, коли в першу чергу згадується вік при виборі крему! Перш за все Ви повинні знати що потрібно Вашій шкірі зараз (зволоження, боротьба із запаленнями, зниження чутливості, …)

2. Тип шкіри, напевно навчилися визначати все! Від того, який у Вас тип шкіри, залежить текстура крему

3. А тепер вже говоримо про те, чи потрібен Вам антивікової догляд чи ні.