√ Очі – це те, з чого починається оцінка зовнішності людини
√ Погляд – саме він видає вік жінки
√ Контур очей – то місце, де ми вперше зустрічаємося зі зморшками

 

360 ° INT-EX * діагностика для розуміння процесів, що відбуваються зі шкірою навколо очей
* INT (INTerior – всередині) – процеси всередині шкіри / EX (EXterior – зовні) – видимі ознаки

INT– Слабка мікроциркуляція
– Тендітні капіляри
– Капілярна проникність
– Венозний застій
– Порушення пігментації
– Накопичення меланіну
– Ліпофусціновие плями
– Слабка лімфатична мікроциркуляція – Крихкість капілярів
– Капілярна проникність
– Лімфатичний застій
– М’язова жорсткість – Жирові грижі– Клітинне старіння
– Ослаблена, м’яка й тендітна епідермальна і дермальная структура
– Старіння м’язів
TEXСИНІ КОЛАКОРИЧНЕВИЙ КОНТУРМІШКИ, НАБРЯКЛІСТЬМІШКИЗМОРШКИ, В’ЯЛІСТЬ

НЕОБХІДНІ ДІЇ

INT
EX
– Зниження капілярної проникності
– Зміцнення капілярних стінок
– Поліпшення мікроциркуляції
– Освітлення коричневих кіл шляхом регуляції вироблення меланіну
– Запобігання ліпофусцінових плям
– Зміцнення тонусу капілярів
– Стимуляція мікроциркуляція
– Поліпшення дренажу
– Запобігання жирових гриж за допомогою ліполітичного дії— Стимуляция метаболизма
— Наполнение клеток энергией
— Восстановление поверхности кожи
— Уплотнение

Лабораторія ELLA BACHÉ пропонує засоби для контуру очей, що задовольняють всі Ваші потреби:

ПРОБЛЕМАЖИВИЛЬНИЙ, ПОМ’ЯКШУЮЧИЙ КРЕМ ДЛЯ ПОВІКСПІРУЛАЙН КРЕМ ОМОЛОДЖУЮЧИЙ ДЛЯ ПОВІКСКІНІССІМ ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ КРЕМ ДЛЯ ПОВІКПАТЧІ МАЖИСТРАЛЬ ІНТЕКС 8,9%
зневодненість
сухість 
тьмяність  
тонка, тендітна шкіра
набряки, сині кола
жирові мішки  
коричневі кола, темні плями  
чутливість, почервоніння  
клітинне старіння 
зморшки 
недостатня пружність 
в’ялість  

РЕКОМЕНДАЦІЇ НА КОЖЕН ДЕНЬ

√ Використовуйте догляд для очей максимально відповідний особливостям і потребам цій галузі.

√ Віддавайте перевагу м’яким засобам для зняття макіяжу, з елементами догляду: весь день контур очі активно працює і піддається впливу агресивного середовища. Ви також можете наносити живильні засоби після зняття макіяжу і очищення обличчя для пом’якшення ніжною зони повік.

√ Використовуйте для очищення зони навколо очей ковзаючі, маслянисті текстури – вони допоможуть не тільки краще розчинити туш, але і менш розтягувати шкіру навколо очей.

√ Замість ватних спонжів краще знімати макіяж за допомогою кінчиків пальців – це забезпечить вам більш приємні відчуття і ви зможете виробляє м’які масажні руху для розслаблення і звільнення від стресу шкіри контуру очі.

√ Змивайте очищаючі засоби з очей і видаляйте все не розчинені частинки макіяжу, підготуйте для цього кілька ватних спонжів, змочених водою. Це забезпечить найприємніші відчуття чистоти і свіжості.

√ Зараз в складі туші для вій все більше і більше елементів з подовжують і улучает форму ефектами – стежте за складом туші, з тим, щоб ці ефекти не опинилися руйнують для вій і дратівливими слизову оболонку ока і шкіру навколо нього.

√ Завжди пам’ятайте, що ця тонка, ніжна і з великою кількістю нервових закінчень. Не тріть очі, в іншому випадку, ви стимулюєте ці нервові закінчення і збільшуєте ризик роздратування. А це замкнуте коло!

√ Систематично наносите крем для контуру очей вранці і ввечері, починаючи з 20-річного віку. Ви зможете захистити вашу шкіру на довший період.

√ Для поліпшення мікроциркуляції і дренажу вам буде потрібно всього 1 хвилина! Робіть самомасаж вранці і ввечері для збереження молодості шкіри навколо очей і погляду:

 

 


 

 

 

ОБЕРЕЖНО, НІЖНА ЗОНА!

СКЛАДНА СТРУКТУРА
• Ультра тонкий епідерміс
• Тендітна дерма
• Майже відсутня гіподерма (підшкірна клітковина)
ГІПЕР ЧУТЛИВА ЗОНА
• Тільки кілька сальних і потових залоз
• Слабка гідроліпідна плівка
• зневодненого
• Сухість
ГІПЕР АКТИВНА ЗОНА
• Більш ніж 20 м’язів по контуру очі
• Ультра рухливі тканини
• Повіки моргають більш ніж 10 000 раз в день
ГІПЕР РЕАКТИВНА ЗОНА
• Часта сльозоточивість
• Тонка і легко проникний шкіра
• Концентрація нервових волокон і мастоцитів

СКЛАДНА СТРУКТУРА:
Епідерміс в 4 рази тонше, ніж решта поверхні тіла, по контуру очі його товщина становить лише 0,04 мм в порівнянні з 1 мм решті частини обличчя і 1,6 мм – на долонях рук і підошвах ніг. Дерма є крихкою і тонкою, так як її волокна нечисленні (колаген / еластан і G.A.G (глікозаміноглікани), включаючи гіалуронову кислоту). Тому її тканини м’якше і більш еластичнішою завдяки цій структурі, необхідної для великої рухливості цій галузі. Гіподерма, що діє як амортизатор, майже відсутня.
РЕЗУЛЬТАТ: Завдяки цій структурі шкіра навколо очей більш тендітна, легко піддається змінам – пошкодження шкіри проявляються швидше, ніж на іншій області.

ГІПЕР АКТИВНА СТРУКТУРА:
Область навколо очей налічує велику кількість м’язів: загальна кількість 22, включаючи 14 скорочуються кожні 10 секунд, коли ми моргаємо. Ми моргаємо приблизно 10 000 раз в день. Це є необхідною дією для обволікання слізної рідиною очного яблука і зволоження ока. Моргання також покращує мікроциркуляцію і дренаж.
РЕЗУЛЬТАТ: ця область схильна до постійних м’язовим скороченням, і постійним повторюваним рухам, тим самим робить тиск яке призводить до появи мімічних зморшок, а згодом прогресує в глибокі зморшки.

ГІПЕР ЧУТЛИВА ЗОНА:
У цій області не так багато сальних і потових залоз, тому гідроліпідна плівка не є досить функціональною. Функція шкірного захисного бар’єру проти агресивного навколишнього середовища (ультра-фіолетові промені, забруднення, вітер, спека, кондиціонери, опалення, куріння) практично відсутня.
РЕЗУЛЬТАТ: Важливий для шкіри фактор ТЕПВ (трансепідермальних втрата вологи) спочатку призводить до зневоднення, потім до сухості всій області навколо ока. Шкіра старіє швидше, з’являються зневоднені ділянки і перші зморшки, за якими слідують глибокі зморшки і сухі плями. Тому шкіра схильна до подразнення і появи почервоніння.

ГІПЕР РЕАКТИВНА ЗОНА:
Через частого зволоження ока, контур навколо очей вважається «вологою» зоною. Ось чому контур очей більш алергенів-сприйнятливий до пилку, пилу або інших видів забруднень. Більш того, ультра-тонка структура шкіри робить її більш сприйнятливою до дратівливим факторам. Ця область також налічує велику кількість нервових волокон і мастоцитів (імуноцитів, що беруть участь в алергічних реакціях): шкіра більш схильна до відчуттів поколювання, свербіння і печіння.
РЕЗУЛЬТАТ: дуже тендітна шкіра навколо очей часто проявляє ознаки роздратування, почервоніння, кон’юнктивіту і алергії. Тому використання коштів, потрібних такій складній структурі шкіри, є просто необхідним елементом догляду.