1. Саме косметолог точно визначить Ваш тип шкіри і її потреба «на даний момент»

2. Тільки косметолог точно призначить відповідний Вам догляд.

3. Косметолог навчить Вас користуватися доглядом вдома так, щоб отримати від нього максимальний ефект.

4. Тільки мануальна терапія (масаж руками під час процедури) здатна радикально, але без шкоди впливати на м’язовий каркас, що підтримує пружність шкіри.

5. У кабіні краси Ви отримуєте не тільки догляд, Ви отримуєте релакс, що заряджає Вас на довгий час! Адже стан Вашої шкіри безпосередньо залежить від того, наскільки часто ми собі дозволяємо розслаблятися!

 

Ще не знайшли свого косметолога? Зв’яжіться з нами і ми порекомендуємо Вам фахівця!

________________________________________

 

Основний регулярний догляд включає в себе:

1. Очищення шкіри

• Демакіяж особи (молочко, гель, пінка). Молочко необхідно зняти вологим тампоном – не залишайте його на обличчі разом з косметикою і забрудненнями, які воно розчинила.

• Використання лосьйону (тоніка), який нормалізує РН шкіри і готує її до сприйняття крему. Вкрай важливо, щоб засіб очищення і лосьйон були одного бренду, тому що при очищенні шкіри зміщується РН баланс на певній кількість одиниць і тільки лосьйон тієї ж фірми повертає його на той же рівень. Очищаючі засоби різних брендів зміщують РН баланс на різний рівень.

• Пілінг (гоммаж, скраб, лізинг), 1 – 2 рази на тиждень для видалення відмерлих клітин і вирівнювання поверхні.

2. Основні засоби

• Денний крем

• Нічний крем. Якщо немає можливості купити всю лінію, пропонуємо денний крем і на ранок і на вечір. Як правило, нічний крем представлений емульсією «вода в маслі», він жирнуватий і буде погано фіксувати макіяж, якщо нанести його вранці.

• Крем для області навколо очей

• Сироватка (бустер). Одну і ту ж сироватку можна використовувати не більше місяця, тому що сироватка є стимулятором клітинних біохімічних процесів і постійне використання її призводить до розслаблення власного клітинного потенціалу.

3. Спеціальні засоби

• Маска (бальзам) – експрес засіб, що дають миттєвий видимий результат.

• Додатковий засіб для області декольте

– Косметичні засоби в залежності від основи, використовуваних інгредієнтів, концентрації діючих речовин, ступеня подрібнення, виду емульсії, діляться на нічні і денні, поверхневого дії і більш глибокого.

– Сироватка, найчастіше, – це мікро емульсія, але можлива і емульсія “масло в воді». Вона має більш високу концентрацію діючих речовин ніж в кремах, більш мелкодисперсное подрібнення. Наноситься під крем, краще ввечері, так як в даний час доби відбувається активний клітинний мітоз, але можна і під денний крем

– Сироватка проходить в глибокі шари епідермісу і діє з моменту нанесення, крем же, працює більш поверхнево. Фіксуючи на рогових лусочках, він створює захисну мантію, що захищає шкіру від зовнішніх агресивних чинників.