Коли починати боротьбу зі зморшками?

Як то кажуть, краще попередити, ніж боротися. Появі зморшок передує «тривала внутрішня підготовка»: зневоднення, зменшення вироблення колагену з віком, зниження пружності шкіри. Перші зморшки з’являються в зонах активної міміки.

Щоб максимально відстрочити поява перших ознак старіння, необхідно почати приділяти собі увагу вже з 20-річного віку. Багато марки представляють лінії Зволоження, які допомагають запобігти появі перших зморшок від зневодненого або впливу негативних погодних умов. Ближче до 30 варто подумати про лінії для перших ознак старіння. Варто звернути увагу, що сам по собі крем не вирішує повністю питання. Для комплексного догляду необхідно проводити скрабірованіе в залежності від типу шкіри 1 – 2 рази на тиждень. А також використовувати маски для глибокого зволоження (якщо суха шкіра) або регулюючого впливу (якщо шкіра комбінована або жирна).

Наша шкіра не є окремим органом. Тому багато фахівців, в тому числі і марка ELLA BACHE, завжди говорять про комплексний підхід до збереження молодості. Найкращі результати дає об’єднання зусиль диетики, косметології та здорового способу життя. Саме цей концепт лежить в основі всіх продуктів марки ELLA BACHE.

Зморшки навколо очей в ранньому віці, що робити?

Для того, щоб зрозуміти природу ранніх зморшок під очима, необхідно знати особливість шкіри цієї зони. В юному віці зморшки поверхневі і пов’язані з сухістю шкіри, яка часто виникає при несприятливих умовах (спека, сухе повітря в приміщенні через кондиціонери, зимовий вітер). У цьому випадку досить буде скористатися зволожуючими або живильними засобами для області вік – вони допоможуть впорається з дрібними зморшками і захистити від появи нових. Пам’ятайте, завжди простіше запобігти проблемі, ніж потім боротися з нею, тому доглядати за шкірою, особливо навколо очей, потрібно починати якомога раніше.

Коректор зморшок. Чи достатньо користуватися тільки їм навколо очей, чому він скочується?

Коректор не є повноцінним засобом догляду – це додатковий продукт з певною текстурою, що заповнює зморшки і робить їх візуально невидимими. Зверніть увагу на нашу таблицю призначення догляду для очей і ви побачите, що сам по собі коректор вам не помічник! Саме через цю текстури він скочується при неправильному нанесенні – все коректори як би забиваються пальчиками в поверхню шкіри, ні в якому разі не втираються.

SPIRULINES (СПІРУЛАЙН) РІШЕННЯ ДЛЯ ПЕРШИХ ВІКОВИХ ЗМІН ШКІРИ

ВИЗНАЧЕННЯ

Кожна жінка одного разу помічає появу зморшок на своєму обличчі і це неминуче: з часом м’язи гіподерми слабшають, стають менш еластичними, а це значить, що спочатку утворюються поверхневі, а потім і більш глибокі зморшки. З першими зморшками Ви зіткнетеся на найбільш рухливих ділянках особи: область навколо очей, лоб, зона рота.

ФАКТОРЫ, ЩО ПРИСКОРЮЮТЬ ПОЯВУ ЗМОРШОК:

Внутрішні фізіологічні:

  • генетично запрограмована тривалість життя наших клітин
  • гормональна
  • зниження імунної системи організму
  • хвороби всього організму (в тому числі прийняті для лікування препарати)
  • погане і нерегулярне харчування (в тому числі сувора дієта)

 Зовнішні: ультрафіолетове опромінення

  • метеорологічні чинники (холод, вітер, забруднення атмосфери)
  • фактори, пов’язані з особливостями способу життя (куріння, алкоголь)
  • стреси косметичні фактори (неправильно підібраний догляд за шкірою)
  • посилена міміка призводить до утворення ранніх зморшок, особливо на лобі і носо-губної складки

 Для відновлення природної молодості тканин шкіри фахівці Ella Baché пропонують комплексний підхід:

Процедура в салоні
У салоні краси фахівець підбере відповідний Вашим потребам догляд.
Лінія домашнього догляду
День у день Ваша шкіра відновлює природну молодість, стаючи більш захищеною.